İnstagram Şifresiz Takipçi Hilesi

İnstagram Şifresiz Takipçi Hilesi

Neden Takipçi Arttırmalıyız ?


İnstagram son zamanlarda hepimizin severek kullandığı, olmazsa olmaz tek sosyal basın programı durumuna geldi. E durumuyla çoğumuz takipçilerimizin süratle artmasını, paylaştığımız fotoğraf ve videoların daha fazla tatmin almasını istiyoruz. Tatmin ve takipçi yarışına bizler de dahil olmak için uğraşıyoruz. Bunu kendisi tanıdıklarımızla başaramayınca farklı yollar incelemeye başlıyoruz. Peki instagram takipçilerimizi yükseltelim derken hatalı uygulamalara, adisyon bilgilerimizi isteyerek mensup girişi yapmış hatalı sitelere girersek ne olur?
Hesap Kullanıcıları Ismi ve Parolası İsteyen Takipçi Siteleri

Takipçi çoğaltmak için girdiğiniz ve takipçi sevk etmek için sizin sosyal basın hesabınızın kullanıcıları ismi ve şifresiyle giriş yapmanızı isteyen sitelerin tek emeli hesaplarınızı kullanarak para kazanmaktır. Kısaca şahıs sizin şifrenize ulaşmış oluyor ve sizi değişik insanları takip faktörüz için havuza ekliyor böylece hesabınızın takipçisini arttırayım derken şifreniz üçüncü kişilerin eline geçerek üzerine sizde değişik hesapları takip etmeye başlıyorsunuz ve bu kişide bunun üstünden defa güzel paralar kazanıyor.

Şifresiz Takipçi Hilesi Nasıl yaparız ? 


Takipçi Paneli olarak bilinen siteler vardır. Fiyatsız görev sunmazlar fakat 1000 takipçi 3,00 TL gibi gülünç fiyatlandırmaları vardır. Bu sitelerden adisyon parolalarınızı vermeden güvenle sipariş verebilirsiniz. Bu sitelerin sistemi ülke dışı sitelerinden çalışmaktadır. Başka bir deyişle kısaca vatan dışında instagram açıklarından faydalanarak takipçi hizmeti gerçekleştiren sitelerden kendisi komisyonlarını koyarak sizin adınıza sipariş verirler. Tabi ki bu düzenek otomatik işlenmektedir başka bir deyişle siz sipariş girince tek başka biri da orada sipariş girmemekte siparişinizi girer girmez saniyesinde iletilir ve düzenek yoğunluğuna göre takipçileriniz hesabınıza en süratli şeklinde düşer. Hesabınızın şifresini hiç tek şeklinde vermeyerek hesaplarınız güvenilir kalır tek ilgi faktörüz lüzumlenen kaide hesabınızın saklı olmamasıdır.


Bizim sitemizden güvenle ücretsiz takipçi gönderebilirsiniz.

2020-02-20 21:12:28

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

Üzgünüz isteğinizle alakalı bir hata oluştu. Çözümü %100

Üzgünüz isteğinizle alakalı bir hata oluştu. Çözümü %100

 Üzgünüz, isteğinizle ilgili bir sorun oluştu hatası Tanınmış sosyal medyalardan biri olan Instagram platformunda son günlerde yaygınlaşan tek kabahat mevcut.