İnstagram Bot Takipçi Nedir ?

İnstagram Bot Takipçi Nedir ?

Bot takipçi Instagram için epey ehemmiyetli. Sosyal basın kanallarında takipçi rakamının yüksek olması, şahsın gönderilerinin daha çok hit almasını, arama sıralarında henüz üst sıralara çıkmasını, bu şekilde da tanınmış olmasını sağlıyor. Bundan dolayı da Instagram ilk olarak olmak suretiyle birçok sosyal basın sitesinde takipçi çoğaldırmanın yolları aranıyor. Tek fotoğraf paylaşım sitesi olan, nihai yarıyıllarda video özelliğiyle de paylaşımı mümkün kılan Instagram, en tanınmış sosyal basın kanallarından birisi. Peki bot takipçi neyi ifade ediyor?
 

Bot Takipçi Ne Anlama Geliyor ?


Bot takipçi nasıl yaparız diyenler için ilk olarak bot takipçinin ne olduğuna söyleyelim. Bot takipçi, sanal takipçi mananına geliyor. Farklı Tek Söylemle dünyanın çeşitli konumlarında tespit edilen, profil fotoğrafları olan, kendisi paylaşımlarını yapmış esas hesaplar, bu kategoriye girer. Fakat şunlar, takipçi toplamak için açılmışlardır. Bot takipçi vasıtası ile hesaplarınız bu hesaplara takip ettirilir ve sizin takipçi sayınız çoğaldırılmış olunur. Tesir olmadıkları için hem ucuzdurlar hatta kolay tek biçimde harekâtın asıllaştırılmasını sağlarlar. Düşük fiyatlar ile takipçi rakamını çoğaldırmak isteyen sayfalar ya da fertler, bu usulü sık sık tercih etmektedirler.


Eksi Yönleri Var Mıdır?


Bot takipçi kasma ile takipçi sayınızı çoğaldırdınız, binlere, hem de on binlere eriştiniz. Fakat bunun tek dezavantajı var mıdır derseniz, bu da bütün takipçilerinizin ecnebi olmasıdır. Farklı Tek Söylemle birisi sizi takip edenlere baktığında takipçilerin ecnebi olduğunu göreceği için şüphe dinleyebilir. Bunun çözümü ise bot takipçi gerçekleştiren sitelerce bulunmuştur. Bazı siteler, bot takipçilerin yanı gizeme tesir biçimde hesabını kullanan Türk takipçilere de sizi takip ettirmektedir. Esas Türk takipçiler sizin profilinize yönlendirilir ve böylelikle sizi son olarak takip eden fertler arasında Türkler gözükür. Bundan dolayı da profilinize bakan birisi şike yapan olduğunuzu kavramaz. Aldığınız takipçiler için 1 ay garanti müddeti verilmekte, takipçi sayınızda yeniden düşüş olursa tekerrür tek arz hakikatleştirmeniz mümkün olmaktadır. Bazı siteler, sadık alıcıyı ehemmiyet verdikleri için farklı tek siteden de bot takipçi aldığınız vaziyette kendisi harekâtlarını iptal etmektedirler. Bot takipçi ile takipçi sayınız Türk takipçilere nispeten henüz yüksek olmaktadır.

2020-02-20 21:25:14

İlginizi çekebilecek diğer yazılar

Ücretsiz takipçi hilesi 2020

Ücretsiz takipçi hilesi 2020

Ücretsiz takipçi hilesi 2020  Bu sene çıkmış olan instagram güncellemeleri sonrası , çoğu sistemlerde sorun yaşanmaktadır. Vaad edilen ücretsiz takipçi sayısı gönderilememektedir.

İnstagram Şifresiz Takipçi Hilesi

İnstagram Şifresiz Takipçi Hilesi

Neden Takipçi Arttırmalıyız ? İnstagram son zamanlarda hepimizin severek kullandığı, olmazsa olmaz tek sosyal basın programı durumuna geldi. E durumuyla çoğumuz